TELESKOPİK KAPILAR

Teleskopik kapılar ismini kanatların birbiri üstüne kayarak meydana gelen hareketten dolayı almışlardır. Teleskopik kapı sistemlerine şu durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır; standart uygulama ile uygun bir açılma aralığı sağlayamayan yerlerde, hareketli kanat sayısının çoğaltılması yöntemini kullanarak, kanatların üzerinde toplanacağı alanı azaltma yöntemi ile daha uygun genişlik ölçülerinin yapılmasını gerektiren durumlarda teleskopik kapı sistemleri ihtiyacı söz konusu olur.

Teleskopik yana kayar kapılar, tek kanat sabit olacak şekilde ve üst üste binerek açılan 2 ve 3 kanat özelliği ile aynı zamanda gerekli olan geçiş noktaları ile birlikte dar olan kapı alanlarında geniş bir açıklığa sahip olmak için kullanılmaktadır. Dar girişler için en ideal sistem, otomatik teleskopik kayar kapı sistemleridir. Bu sistem ile birlikte kayar kanatlar birbirinin üzerine aynı hızla açılmaktadırlar. Bu özelliği sayesinde geçiş sorununu ortadan kaldırmaktadırlar.

Teleskopik yana kayar kapılarda, kapı kapanıp açıldığında yanıp sönen bir ikaz lambası bulunmaktadır. Emniyet fotoselleri, kapının arasına giren cisimleri algılayarak, kapının cisme çarpmasını önlemektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi olduğunda kullanabileceğiniz manuel anahtarlı modeller bulunmaktadır. HGS ve OGS geçiş sistemlerine uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. İnsan ve araç sıkışmalarına karşı herhangi bir sorun yaşandığında, kesin kesin çözüm sağlamak için amper ayarlı otomasyon kartları bulunmaktadır. Firmamızın teleskopik yana kayar kapı sistemleri, uzun yıllar aşınmaya maruz kalmadan yeniliğini ve kalitesini korumaktadır.

Detaylı bilgi almak için lütfen 0216 441 81 91 numaralı telefondan bizi arayınız.

TELESKOPİK KAPI UYGULAMALARIMIZ

Message Us on WhatsApp