SEYYAR RAMPA

Mobil rampanın uç kısmında bulunan tekerlekler kullanıcıya kolay hareket imkanı ve rampanın uç kısmının konteyner zemini ile sürekli teması gibi iki avantajı sunar. Böylelikle tırların havalı süspansiyonundan kaynaklanan yükseklik farklılıklarından bile en emniyetli yükleme pozisyonu kendiliğinden oluşur.

Mobil rampanın yükleme işi bitince rampanın (ölü konumuna gelmesi için) aşağı doğru inişini sağlayan kontrol valfi mevcuttur. Mevcut valf, rampanın yükleme yapılacak olan araca güvenli ve uygun bir şekilde pozisyon almasını sağlar. Rampaların imalat aşamasında fosfat banyosundan geçirilerek ön yıkama dan geçirildikten sonra, istenilen Ral renklerinden epoxy boya ile çift kat boya ile boyanmaktadır.

Mobil seyyar rampanın ön tarafında 2 adet kauçuklu döner tekerlekle techiz edilmiş olup, yükleme esnasında tekerler havada dururken, kriko ayakları yere değerek yükü taşımaktadır. Mobil rampanın yükleme işlemi bittikten sonra, krikonun çift ayağı yukarı doğru kaldırılıp, kauçuk tekerler yere indirilip rampa sevk edileceği yere taşınır.

Detaylı bilgi almak için lütfen 0216 441 81 91 numaralı telefondan bizi arayınız.

SEYYAR RAMPA UYGULAMALARIMIZ