PVC ŞERİT PERDE

PVC Şerit Perde; Çeşitli kalınlık ve genişliklerde PVC Şeritler kullanarak yapılan, kapı ve tesis girişi gibi alanlarda izolasyon sağlayarak, işletme iç ortamını, dış ortamın kötü koşullarından koruyan özel bir perde ve bölme sistemidir.

PVC Perdeler, uzun yıllardır tüm dünyada işletme kapılarında ve iç ortamın bölünmesi ve izole edilmesi amacı ile yoğun olarak kullanılmaktadır. Şeritlerin genişlikleri standart olarak 20 cm, 30 cm ve 40 cm dir. Kalınlıklar ise 2 mm, 3 mm ve 4 mm 'dir.

PVC Şerit Hava Perdeleri, dış ortama açılan tüm kapılarda, iç ortam bölmelerinde, bulaşıkhane kapılarında, soğuk ve donmuş muhafaza odalarının kapılarında, gıda şoklama oda kapılarında, kaynak yapılan alanlarda, mal yükleme ve boşaltma alanlarında, konveyör ve vinç giriş çıkışlarında, makinelerin etrafında, rampalarda, raf önlerinde, veri merkezlerinde, personel giriş kapılarında, soğutuculu araç kasalarında, konteynırlarda, market ve kasap kapılarında, fabrika kapılarında kısacası içinde mal ve insan geçişi olan her türlü kapı ve alanda kullanılmaktadır.

PVC Şeritli Perdenin en önemli özelliği, kapınızı kapatmadan izolasyon sağlaması, sürekli ve sınırsız giriş çıkışa olanak sağlamasıdır. PVC Perde uygulaması yapılmış bir kapıdan insanlar ve araçlar kolaylıkla giriş çıkış yapabilirken, dış ortamda bulunan kuşlar, toz, soğuk ve sıcak hava, uçan haşereler, duman ve kötü koku gibi istenmeyen etkenler geçemezler ve bu tür istenmeyen durumlara karşı yüksek oranda izolasyon sağlanmış olur.

Detaylı bilgi almak için lütfen 0216 441 81 91 numaralı telefondan bizi arayınız.

PVC ŞERİT PERDE UYGULAMALARIMIZ

PVC Şerit Perde
PVC Şerit Perde
PVC Şerit Perde
PVC Şerit Perde
Message Us on WhatsApp