YÜKSEK HIZLI PVC (BRANDA) SARMAL KAPI

Hızlı PVC Sarmal Kapı müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanabilmektedir. İç mekanda ekonomik çözüm arayanlar için vazgeçilmez bir üründür. Üstün tasarımlarıyla giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen kapılardır. 

PVC Sarmal Kapılar hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını önleyen, çalışma güvenliğini için çalışılan yerin gaz, toz, boya gibi maddelerden korunmasını sağlayan fonksiyonel kapı çözümleridir. Fabrika veya depo gibi alanlarda bölümleri ayırmada yardımcı olabilir. Branda kapı yüzeyine direkt temas etmediği için kapı uzun ömürlü kullanılabilir.

Yüksek hızlı sarmal kapı sistemleri kendine özgü taşıyıcı ray sistemi ve kanal contalarının içerisindeki çift yönlü kıl fırçaları hem sızdırmazlığı sağlar hemde kullanım ömrünü uzatır. Hızlı branda sarmal kapılar yüksek çalışma performansı ve estetik görünümü ile endüstriyel tesislerde vazgeçilmez hale gelmiştir. Yüksek hızlı branda sarmal kapılar iç mekanda maksimum genişlik 4 metre yükseklik 4 metreye kadar olan yerlere uygulanabilir. Hızlı PVC branda kapıların rüzgar direnci, branda içinde bulunan borular ve sünger izoleli alt baza boruları koyularak sağlanır.

YÜKSEK HIZLI PVC (BRANDA) KAPI VİDEO

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar, mekanizma içinde bulunan özel tasarlanmış alüminyum boruya sararak çalışır. Alüminyum boru sarmal kapının düz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Branda sarmal kapı yukarı şafta direk bağlı olan motor yardımı ile çalışır. 0,7 m/sn ile 1,2 m/sn arasında değişen hızlarda çalışabilen, işletmenizde enerji ve zaman israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır. Sarmal kapıların arızası ve bakımı diğer kapılara göre yok denecek kadar azdır. Hızlı PVC branda sarmal kapı emniyet noktasal reflekte fotosel sayesinde çalışma esnasında altında kalan herhangi cismi alıgılar ver yukarı hareket ederek oluşabilecek kazaları önler.

Giriş Kontrol Seçenekleri
• Uzaktan Kumanda
• Hareket Sensörü (Radar)
• Metal Kütle Dedetörü

RENK SEÇENEKLERİ

Pvc Branda Kapı Renk Seçenekleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapı BoyutuMaksimum Genişlik: 3500mm
Maximum Yükselik: 3500mm
HızStandart: 0.7 m/s
Hız sürücüsü ile
Maksimum Açılma: 1.5 m/s
Maksimum Kapanma: 0.4 m/s
DirençRüzgar direnci: 35 km/h
BrandaMehlar, Sioline, Heytex marka
Branda Kalınlığı: 2mm
Acil DurumManuel Kullanım Kolu
Opsiyon: UPS
Metal AksamTambur alüminyum diğer aksamlar 1311 kalite galvaniz çeliktir.
OtomasyonPolat Grup Redüktör: 0.75 – 2.2 KW
Hızlı PVC kapı motor seti
Fren (Italy)
Şalt Malzemeler (ABB): 80 TIP
DH14 – Kapı Kontrol PLC
Rovioly Limit Sistemi
Pepperl Fuch Emniyet Fotosel

YÜKSEK HIZLI PVC (BRANDA) KAPI UYGULAMALARIMIZ

Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Hızlı PVC Sarmal Kapı
Message Us on WhatsApp