MENTEŞELİ YÜKLEME RAMPASI

Menteşeli yükleme rampalar zemine gömülen rampalardır. Ölçüleri standart 2000x2500 mm dir. Ayrıca 2000x3000 olarak da tercih edilebilmektedir.

Menteşeli rampaların diğer rampalara göre farkı, uygulama yapılacak yapıların zemin betonu rampalara göre çukur bırakılır ve daha sonra menteşeli yükleme rampası çukura koyularak beton ile bütünleşerek tamamlanır.

Menteşeli yükleme rampası forkliftlerin daha iyi tırmanması ve kaymaması için kayma önleyici göz yaşı desenli sac kullanılarak üretilir.

Menteşeli rampalar kamyonların ve kamyonetlerin kasasının içerisine kadar uzayan flap diline sahiptir. Bu dil sayesinde yükleme yapılacak zemin ile kamyon veya kamyonetin kasa zeminini birbirine bağlar. Böylelikle doldur-boşalt yapacak araç gereklerin güvenli şekilde çalışmasını sağlar.

Yük dağılımına göre tasarlanmıştır. Hidrolik ünite ve motor elektrikli kumanda panosu ile kumanda edilebilen ürünlerdir.

Renk seçeneği:
• Standart: RAL 5010
• Opsiyonel olarak RAL kodundaki tüm renklerle uygulanabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Taşıma kapasitesi7, 9, 12, 15 ton
Ölçüler1750, 2000, 2200 mm X 1000, 1500, 2000, 2500 mm
Platform destek kirişleriZemin ve Araç kasası düzlemsel farklılıklarını tolere eden, esnek yapılı Yekpare ve Eksiz L Omurga tasarımı
Gazaltı kaynağıyla sağlıklı birleştirme
Kendinden kasalı sistemAsma, Gömme veya Sökülebilir Tip Yekpare sactan mamul, bükümlü ve lazer kesimli eşsiz kasa tasarımı.
Platform sacıHaddelenmiş gözyaşı desenli sac
Hidrolik ünite3 çıkışlı İtalyan hidrolik ünite
Flapı hidrolik güçle geriye çekme özelliği
Arka menteşe grubuYükü geniş alana yayan iç ve alttan destekli yapısı ile forklift giriş hızlarına daha fazla dayanımlı özel tasarım arka menteşe yuvası
Flap sacıHaddelenmiş gözyaşı desenli sac
Bakım emniyet koluGüvenli ve kolay bakım için platform sabitleme kolu
Ayak sıkışmasını önleyen yan saclarEğilme ve gürültüyü önleyen Tekerlek yönlendirmeli yan koruma sacları
Çarpma takozlarıDarbe emici, kolay değiştirilebilir, uzun ömürlü ve ve değiştirme vaktinin geldiğini hatırlatan iç şeritli yan lastik takozlar
Taşıma ve montaj kolaylığıHem önden hem yandan forkLift taşıma gözleri ile yükleme-indirme ve montaj mahalline yerleştirme kolaylığı

MENTEŞELİ RAMPA UYGULAMALARIMIZ

Menteşeli Yükleme Rampası
Menteşeli Yükleme Rampası
Menteşeli Yükleme Rampası
Message Us on WhatsApp